POLITYKA PRYWATNOŚCI NA POTRZEBY KONTAKTÓW INDYWIDUALNYCH

Niniejszym informuję Pana / Panią, że przetwarzam Pana / Pani dane osobowe przekazywane mi w związku z kontaktem e-mailowym lub telefonicznym.


Dane te są przekazywane poprzez wysłanie do mnie wiadomości e-mail, w tym również za pośrednictwem formularza kontaktowego, pozostawienia prośby o kontakt telefoniczny czy też skierowania zapytania za pośrednictwem jakiegokolwiek innego kanału komunikacji.


Dane te są przetwarzane w celu kontaktu zwrotnego oraz ewentualnej archiwizacji korespondencji. Szczegóły znajdują się poniżej.

Administrator danych osobowych

Administratorem Pana / Pani danych osobowych jest Anna Konon, Wrocław

Cele i podstawy przetwarzania

Dane przetwarzane są w następujących celach:

Okres przechowywania danych

Pana / Pani dane będą przetwarzane do czasu zakończenia komunikacji ze mną. Po tym okresie mogą zostać usunięte, ale mogą również podlegać archiwizacji, jeżeli uznam, że przebieg komunikacji uzasadnia takową archiwizację, np. z uwagi na potrzebę wykazania tego przebiegu w przyszłości. W tym zakresie nie jestem w stanie określić jednoznacznego terminu usunięcia danych.

Uprawnienia związane z przetwarzaniem

W związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługują Panu / Pani następujące uprawnienia:

W celu wykonania swoich praw proszę skierować swoje żądanie pod adres e-mail . Proszę pamiętać, że przed realizacją Pana / Pani uprawnień będę musiała odpowiednio Pana / Panią zidentyfikować.